O firmie

Firma SUMEX istnieje od 1976 roku. Zatrudniamy wysokiej klasy fachowców – kamieniarzy z wieloletnim doświadczeniem co zapewnia jakość i terminowe wykonanie usługi.

Solidność oraz dobrą opinię firmy  poświadczają liczne referencje, które otrzymaliśmy  od naszych klientów. Nasze wyroby odnajdziecie Państwo na terenie całej Polski jak i też Europy.

Nasza firma  stale współpracuje z zagranicznymi dostawcami kamienia naturalnego na całym świecie (Europa: Włochy, Niemcy, Hiszpania, Portugalia, Norwegia, Finlandia. Azja: Chiny, Indie. Afryka: Egipt, RPA. Ameryka południowa: Brazylia) dlatego możemy sprowadzić każdy rodzaj kamienia.

Wykonujemy głównie duże projekty, ale również zajmujemy się mniejszymi zleceniami wykańczając mieszkania i domy na terenie Polski, Austrii, Szwecji. Jesteśmy wykonawcami wielu pomników znanych Polaków w Polsce jak i w Europie (Pierwszy pomnik Papieża Jana Pawła II w Rzymie, pomnik Henryka Sienkiewicza w Rzymie). Zajmujemy się również konserwacją kamieniarską na terenie Polski i Austrii.

Dzięki bogatemu doświadczeniu w sztuce kamieniarskiej służymy naszym klientom dobrą radą oraz zapleczem projektowym.

freshweb.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone | 2012